Smart Factory siūlo plačias išmaniosios gamybos paslaugas ir sprendimus meno sektoriui.

Turite dizaino idėją, bet nežinote kaip ją paversti materialiu daiktu? O gal norite restauruoti brangią šeimos relikviją ar meno kūrinį? Mūsų inžinierių, dizainerių ir skulptorių komanda ne tik padeda dizaineriams ir menininkams realizuoti jų kūrybines idėjas materialioje formoje pačiose įvairiausiose medžiagose, o restauratoriams atkurti sužalotus meno kūrinius ir pagaminti tikslias jų kopijas, bet ir patys kuria interjero bei eksterjero elementus, skulptūrines kompozicijas bei kitus erdvinius meno kūrinius pagal klientų užsakymus.

Kompleksiškai naudodami erdvinių objektų 3D skaitmenizavimo, modeliavimo ir materializavimo technologijas, tokias kaip 5 ašių kompiuterių valdomą frezavimą ir 3D spausdinimą, mes perkeliame į kompiuterį mus supančių daiktų trimačius vaizdus, juos restauruojame, modeliuojame ir galiausiai replikuojame pačiose įvairiausiuose medžiagose. Taip pat materializuojame menininkų, dizainerių ir architektų kompiuterių pagalba virtualioje erdvėje sukurtus darbus. Mes dirbame su objektais, pasižyminčiais sudėtingiausia erdvine plastika, kurią sudėtinga atkartoti.

Mūsų kuriami VIP klasės žmonių biustai, torsai ir skulptūros yra tikri meno kūriniai. Nors 3D skaitmenizavimo technologijos leidžia atkurti žmogaus atvaizdą fotografiniu tikslumu, visas skulptūras, kurios frezuojamos iš marmuro ar medžio, arba atspausdinamos iš brangiųjų metalų 3D spausdintuvu, dar padailina menininko ranka, pagyvindama akių žvilgsnį, išryškindama veido bruožus, konkrečiam žmogui būdingą išraišką. Todėl kiekvienas toks darbas yra autorinis.

Tuo tarpu gaminant žmonių skulptūrėlės 3D spausdintuvu iš kaulinio gipso, žmonių erdviniai atvaizdai dažniausiai perkeliami į medžiagą tokie, kokie buvo skaitmenizuoti, be menininko prisilietimo. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl jie yra ženkliai pigesni.

Visas Smart Factory paslaugų sąrašas
Paslaugos
Kodėl verta rinktis mus?
 • 3D technologijų pradininkai bei lyderiai Lietuvoje
 • Preciziškos ir aukštos kokybės teikiamos 3D paslaugos
 • Naujausia inovatyvi techninė ir programinė įranga
 • Greitas užsakymų įvykdymas. Nuo 2 dienų iki 2 savaičių
 • Ypač retai gaminamų gaminių realizacija
Galimybės
Atsižvelgiant į kliento poreikius, galime pasiūlyti platų 3D technologijų paslaugų spektrą:

 • 3D spausdinimas,
 • 3D modeliavimas,
 • 3D skaitmenizavimas,
 • 3D frezavimas.
Sukaupta patirtis
 • Trimačių objektų skaitmenizavimo, modeliavimo, 3D spausdinimo ir frezavimo technologijų patirtį kaupiame nuo 2012 metų.
 • Mūsų klientais yra verslo įmonės, konstruktoriai, dizaineriai ir muziejai, juvelyrai ir skulptoriai, žymūs žmonės, kilmingų šeimų atstovai, meno kolekcionieriai bei kiti privatūs asmenys.