3D technologijomis grįsta gamyba šiuo metu išgyvena tikrą pakilimo laikotarpį. Net ir mažiausiai besidomintys mokslo ir technologijų naujienomis jau žino, kad pagrindiniai adityvinės gamybos arba, kitaip tariant, 3D spausdinimo privalumai yra greitis, žema kaina, itin aukšta gaminių kokybė, galimybė turėti unikalių formų objektus ir pan. Pamažu šiuos privalumus atranda ir gamybinės įmonės, norinčios turėti vis daugiau 3D technologijomis atspausdintų prototipų ar funkcinių detalių, o galiausiai ir prieinančios prie serijinės gamybos.

Smart factory komanda, pasitelkusi kompetencijas ir turimus 3D spausdintuvus (SLS technologijos EOS P396, SLA technologijos Formlabs 2, DMLS technologijos M280 ir Inkjet technologijos Projet 660 Pro),  puikiai išpildo serijinės gamybos poreikius ir įvykdo net ir kelių tūkstančių detalių užsakymus.

Net ir dirbant su pramoniniais kiekiais, kada varijuojama tarp vienetinės ir masinės gamybos, užsakymai įvykdomi:

  • Preciziškai. Sukuriamos net ir sudėtingiausios geometrijos, kurių kitais metodais būtų neįmanoma pagaminti.
  • Mažais kaštais. Išskirtiniai gaminiai už nedidelę kainą, palyginti su įprastinėmis gamybos technologijomis (liejimu, medžiagos apdirbimu ir pan.).
  • Eliminuojant nereikalingą svorį. Siekiant geriausio rezultato galima pasirinkti, ar detales gaminti su daliniu užpildu, ar net korėtas.
  • Kokybiškai. Gaminiai gaunami tolygūs ir tikslūs kaip kad pageidaujama užsakymo pateikimo metu.
  • Individualiai. Yra galimybė modifikacijas atlikti kiekvienoje spaudoje.

Serijinė adityvinė gamyba skirta tenkinti skirtingus vartotojų poreikius, ypač tada, kai poreikiai sparčiai keičiasi. Smart factory komanda džiaugiasi galėdama įvykdyti dinamiškus užsakymus sudarant galimybę klientui neprisirišti prie vieno dizaino, pastarąjį tobulinant ar net kardinaliai keičiant.

Išlaisvinkite savo vaizduotę! Adityvinė gamyba suteikia laisvę atlikti tai, prieš ką įprastos technologijos yra bejėgės, net ir individualizuotą serijinę ar masinę gamybą.