Apsauginė kaukė

Dėl susiklosčiusios situacijos Lietuvoje ir pasaulyje (COVID-19), įvertinusi vienkartinių apsaugos priemonių medicinos darbuotojams trūkumą, Smart Factory pradėjo vienkartinių apsaugos priemonių gamybos paslaugą.

Smart Factory – 3D technologijų lyderė Baltijos šalyse, sėkmingai taikanti metalų ir plastikų 3D spausdinimo technologijas skirtingose pramonės srityse. Esame sukaupę milžinišką patirtį skaitmenizavimo, modeliavimo ir spausdinimo srityse, vadovaujamės tarptautinių standartų rekomendacijomis. Skaitmenizavimui naudojame mikro-kompiuterinę tomografiją ir kitas technologijas, taip pat galime sumodeliuoti arba patobulinti bet kokį užsakovui reikalingą objektą, parengti virtualius modelius. Gamybai naudojame pramoninius 3D spausdintuvus, galinčius spausdinti iš biologiškai suderinamų matalo lydinių bei polimerinių junginių (plastikų). Mūsų naudojamos medžiagos yra netoksiškos, tinkančios ilgalaikiam ir trumpalaikiam sąlyčiui su kūnu, turinčios biologinio suderinamumo sertifikatus. Medžiagos gali būti dezinfekuojamos ir sterilizuojamos įvairiomis technologijomis

Susidomėjus prašome kreiptis tiesiogiai el. paštu sales@smartfactory.lt arba telefonu +37062040151. Sukurtume jums asmeninį užsakymą su asmenine kainodara. Šiuo metu pradėta masinė apsauginių akinių modelio, sukurto mūsų pačių, gamyba.