Metalinių detalių gamyba

Galime pagaminti detales jūsų automobiliui ar namų interjerui. Tiesiog pateikite detalės originalą ir mes pagaminsime jos kopiją. Net jeigu detalė yra sulūžusi ar nusidėvejusi, kompiuterinėsmis modeliavimo priemonėmis mes atliksime detalės rekonstrukciją ir suprojektuosime naujos detalės modelį, pagal kurį detalę pagaminsime tiksliai tokią, kokios jums reikia.

Detales pagaminsime ne tik iš pateikto brėžinio ar skaitmeninio jo modelio, bet ir iš fizinio pavyzdžio. Tam naudojama kompiuterinį pramonini tomografą, kuris leidžia ne tik itin tiksliai nukopijuoti daikto išorinę, bet ir peržiūrėti vidinę jo sandarą ir struktūrą jo neišardant.

Plastmasinių detalių gamyba

Detalių gamyba iš plastiko atliekama naudodami 3D spausdintuvus, todėl galime pasiūlyti precizišką tikslumą.

Detalių kopijavimas

Pateikę detalės originalą mes galime sudaryti šios detalės brėžinius jos net neišardę. Tam naudojame itin tikslų kompiuterinį tomografą, kuris leidžia pamatyti detalės strukūrą, ertmes, defektus ir įtrūkimus. Turėdami detalės brėžinius galėsite nesunkiai pasidarti sulūžusios detalės kopiją patys arba pasinaudoti mūsų teikiamomis meterializavimo paslaugomos.

Plastmases ir metaliniu detaliu gamyba

Susisiekite

Pageidaujama gaminio medžiaga:
PA2200 – poliamidas, nailonas (baltas plastikas)Ti6Al4V – titanasMP1 – kobaltas chromasABS – plastikasPLA – plastikasSpalvotas gipsasHigh speed steal – įrankinis plienas

Priedas (iki 25 MB)

Jeigu nurodėte teisingus kontaktinius duomenis atsakymą gausite per 8 darbo valandas.