Herbai – tai kilmės simboliai, jungiantys kartas. Jie įtvirtina savo vertės suvokimą ir formuoja šeimos kultūrą, vertybes, vienijančias šeimos narius. Per pastarąjį šimtmetį, daug herbų buvo sunaikinta, todėl iki šių dienų autentiškų, iš medžio pagamintų herbų išliko išliko vos vienas kitas.

Mes atkuriame giminių herbus, juos restauruojame ir replikuojame. Tai padaryti galime turėdami kelias likusias detales ar iš brėžinių. Jeigu herbas yra sudėtingas, jis gali būti gaminamas iš dviejų ar daugiau atskirų dalių, kurios sujungiamos tarpusavyje.

Herbai atkuriami pagal griežtas heraldikos taisykles.

Herbų gamyba

Herbus dažniausiai tenka kurti iš kliento pateiktų piešinių ar nuotraukų. Todėl klientas su pardavimų vadybininku turi aptarti daug techninių detalių ir kartu parengti produkto technines specifikacijas. Tuo pačiu sutariama dėl užsakomo pagaminti herbo matmenų bei medžiagos, iš kurios jis bus gaminamas. Suderinęs šiuos duomenis su klientu, pardavimų vadybininkas paskaičiuoja gaminio kainą.

Jeigu užsakovas pageidauja herbo, kuriam išfrezuoti reikalingas specialių išmatavimų ruošinys, arba herbas turi būti gaminamas iš medžiagų, kurių atsargų įmonė sandėlyje nelaiko, kainos paskaičiavimas užtrunka iki 2 savaičių, kol gaunami tiekėjų pasiūlymai dėl ruošinio kaštų.

Suderinus užsakymo kainą pasirašoma herbo gamybos sutartis, kurioje nustatomi šalių įsipareigojimai vykdant sutartį ir gaminio kokybės garantijos, bei išrašoma sąskaita avanso apmokėjimui. Užsakymo vykdymo pradžia yra skaičiuojama nuo avansinio apmokėjimo gavimo dienos.

Jeigu klientas turi išsaugojęs seną šeimos herbą (kuriam reikia restauracijos) ir nori padaryti jo kopiją, herbo techninių specifikacijų rengti nereikia, nebent norima aptarti prarastų detalių atkūrimo klausimus. Šiuo atveju klientas perduoda įmonei seną šeimos herbą, įmonė jį skaitmenizuoja ir perkelia į virtualią erdvę. Čia herbas, jeigu reikia, virtualiai restauruojamas ir materializuojamas jau restauruotame pavidale.

Įprastai herbai gaminami frezavimo būdu. Smart Factory siūlo plačias frezavimo galimybes, su kuriomis galite susipažinti čia.

 

 

Susisiekite

Pageidaujama gaminio medžiaga:
PA2200 – poliamidas, nailonas (baltas plastikas)Ti6Al4V – titanasMP1 – kobaltas chromasABS – plastikasPLA – plastikasSpalvotas gipsasHigh speed steal – įrankinis plienas

Priedas (iki 25 MB)

Jeigu nurodėte teisingus kontaktinius duomenis atsakymą gausite per 8 darbo valandas.