3D skaitmenizavimui naudojamos šios technologijos:

3D struktūrizuotos šviesos skenavimas

Nepriklausomai nuo skaitmenizuojamo objekto dydžio, jo prigimties (natūralūs organiniai paviršiai, taisyklingų formų objektai ir kt.) bei reikalaujamo tikslumo, mes taikome įvairius realybės objektų skaitmenizavimo sprendimus. Tam naudojame eilę lazerinių bei struktūrinės šviesos skenerių. Vienas tiksliausių realybės objektų skenavimo skenerių yra Artec, kuris užtikrina iki 0,1 mm skaitmenizavimo tikslumą. Artec struktūrizuotos šviesos skeneris objektą nuskaito keliolika kartų greičiau nei įprasti lazeriniai skeneriai, o neskenuotas objektas išlieka aukštos rezoliucijos (iki 0,5mm tikslumu) ir ryškių spalvų (faktūros rezoliucija išlieka net 1,3 Mpx tikslumu). Nuskenuoti objektai yra saugomi atviro formato skaitmeninio failo pavidalu (stl, 3dm, wrml, obj, ply ir pcl formatai). Kadangi Artec struktūrizuotos šviesos skeneris yra lengvas ir portabilus, o pakrautu akumuliatoriumi galima skenuoti net 6 val. be įkrovimo, tad 3D struktūrizuotos šviesos skenavimo paslaugas galime teikti bet kurioje Jūsų pasirinktoje vietoje, net ir nesant elektros šaltiniui. Artec struktūrizuotos šviesos skeneriu taip pat galima skenuoti žmones, siekiant sukurti jų tobulas sumažintas kopijas. Šis skeneris nenaudoja lazerio spindulių, tad paslauga yra visiškai saugi naudoti žmonių skenavimui, o taip pat ir negyvus objektus.

3D preciziškas lazerinis skenavimas

Kadangi produktai ir jų detalės nuolat tampa vis sudėtingesni bei rinkoje daugėja netaisyklingų formų objektų, tad labai svarbu nestandartinių objektų paviršius nuskenuoti preciziškai, jų neliečiant. Todėl objektams, kurių dydis neviršija 600x600x400 mm, mes siūlome ypač tikslaus 3D lazerinio skenavimo paslaugą. Šis Nikon skeneris užtikrina matavimų tikslumą, greitį bei gautų rezultatų kokybę, sumaniai pritaikant lazerio parametrus kiekvieno išmatuoto taško realiu laiku. Įvairius gaminio medžiagų ir jų mišinių paviršius, apdailas, spalvas ir linkius galima išmatuoti efektyviau be inžinieriaus įsikišimo ar rankinio valdymo. Turimo lazerinio skenerio Nikon pagalba užtikriname tikslius matavimus su 3 µm ir mažesne paklaida. Tai ženkliai tiksliau, nei gali užtikrinti pats tiksliausias 3D metalų spausdintuvas, kurio vieno sluoksnio minimalus storis yra 20 μm. Šiuo lazeriu galime skaitmenizuoti net ir labai blizgius paviršius, kurių nepageidaujami atspindžiai neutralizuojami pažangios programinės įrangos filtro pagalba.

Susisiekite

Pageidaujama gaminio medžiaga:
PA2200 – poliamidas, nailonas (baltas plastikas)Ti6Al4V – titanasMP1 – kobaltas chromasABS – plastikasPLA – plastikasSpalvotas gipsasHigh speed steal – įrankinis plienas

Priedas (iki 25 MB)

Jeigu nurodėte teisingus kontaktinius duomenis atsakymą gausite per 8 darbo valandas.