Teikiame pramoninio dizaino, kompiuterinio projektavimo ir modeliavimo paslaugas, naudojant kreivalinijinių neparametrinių bei parametrinių matavimų programinę įrangą. Dirbame su Freeform, Rhinocheros, Solidworks ir kitais programinės įrangos paketais.

  • Freeform programinė įranga mus įgalina greitai ir kokybiškai sukurti originalius modelius arba modifikuoti ir stilizuoti pačius sudėtingiausius, organinių formų modelius per rekordiškai trumpą laiką. Naudodamiesi Freeform valdymo simuliatoriumi, kuris sukuria realias 3D jutimo sąlygas su grįžtamąja reakcija, galime lengvai sukurti kelis modelio dizaino, faktūrų variantus.
  • Rhinocheros programinė įranga gali kurti, redaguoti, analizuoti, animuoti bet kokių formų ar sudėtingumo objektus, juos paversti į specialaus tipo paviršius NURBS, kurių pagalba atvaizduojamas modelis.
  • Solidworks programinė įranga apima visus produkto kūrimo proceso aspektus, tokius kaip projektavimas, produkto tikrinimas, dizaino kūrimas ir duomenų valdymas. Mūsų dizaineriai ir inžinieriai gali projektuoti kelis produktus vienu metu, sutrumpinti projektavimo ciklą, didinant produktyvumą. Šie pranašumai leidžia teikti naujoviškus produktus rinkai ženkliai greičiau.

Taigi Jūs apibrėžiate tikslus, mes savo ruožtu, įvykdome techninį ir kūrybinį jų įgyvendinimą. Projektuojame pramonines detales ir mazgus, optimizuojame jų topologiją, atsižvelgiant į materializavimo galimybes, kurias užtikrina mūsų veikloje naudojamos 5+1 ašių frezavimo ir įvairios 3D spausdinimo (adityvinės gamybos) technologijos. Padedame sumodeliuoti praktiškus, plataus ir individualaus naudojimo, savo išvaizda išsiskiriančius produktus, atliekame jų stipruminių charakteristikų simuliavimą, naudojant baigtinių elementų analizės (BPA) programinę įrangą ANSYS, parenkame gamybos technologijas ir priemones.

Susisiekite

Pageidaujama gaminio medžiaga:
PA2200 – poliamidas, nailonas (baltas plastikas)Ti6Al4V – titanasMP1 – kobaltas chromasABS – plastikasPLA – plastikasSpalvotas gipsasHigh speed steal – įrankinis plienas

Priedas (iki 25 MB)

Jeigu nurodėte teisingus kontaktinius duomenis atsakymą gausite per 8 darbo valandas.