Detalių paviršiaus ir vidaus struktūrų skaitmenizavimui Smart Factory naudoja šią įrangą:

3D skaitmenizavimui skirta įranga naudojama, taikant šias technologijas:

Pramoninė mikrokompiuterinė tomografija

Pramoninis mikro kompiuterinis tomografas (micro CT) yra nepakeičiamas įrankis, nustatant vidinius pramoninių detalių ar medicininių implantų defektus bei tankio pasiskirstymą, atliekant jų geometrinius matavimus, nominalaus ir faktinio modelių palyginamąją analizę bei jų sienelių storio matavimus. Taip pat šis įrenginys leidžia atkurti tiriamo objekto 3D vaizdą tiek iš išorės, tiek iš vidaus, jo neardant, bei tiksliai (tik su 7 μm paklaida) išmatuoti tiriamą objektą, tiek kaip visumą, tiek ir atskiras jį sudarančias detales jų funkcinėje padėtyje. Mūsų naudojama Nikon įranga skenuoja rentgeno spindulių šaltiniu aukšta ir ryškia vaizdo raiška įvairias medžiagas, įskaitant plastikines dalis, mažus vienalyčius ir sudėtinius mechanizmus bei natūralius organinius paviršius. Todėl ši įranga yra plačiai naudojama metrologinei patikrai, kontroliuoti pagamintų detalių atitikimą jų CAD modeliui, trečių šalių pagamintų detalių atitikimą etalonui, taip pat konstrukcijų perkėlimui į virtualią erdvę jų tolesniam testavimui, naudojant baigtinių elementų analizės programinę įrangą.

Plačiau apie pramoninio mikro kompiuterinio tomografo pritaikymo sritis skaitykite gaminių 3D matavimų skiltyje.

3D struktūrizuotos šviesos skenavimas

Nepriklausomai nuo skaitmenizuojamo objekto dydžio, jo prigimties (natūralūs organiniai paviršiai, taisyklingų formų objektai ir kt.) bei reikalaujamo tikslumo, mes taikome įvairius realybės objektų skaitmenizavimo sprendimus. Tam naudojame eilę lazerinių bei struktūrinės šviesos skenerių. Vienas tiksliausių realybės objektų skenavimo skenerių yra Artec, kuris užtikrina iki 0,1 mm skaitmenizavimo tikslumą. Artec struktūrizuotos šviesos skeneris objektą nuskaito keliolika kartų greičiau nei įprasti lazeriniai skeneriai, o nuskenuotas objektas išlieka aukštos rezoliucijos (iki 0,5mm tikslumu) ir ryškių spalvų (faktūros rezoliucija išlieka net 1,3 Mpx tikslumu). Nuskenuoti objektai yra saugomi atviro formato skaitmeninio failo pavidalu (stl, 3dm, wrml, obj, ply ir pcl formatai). Kadangi Artec struktūrizuotos šviesos skeneris yra lengvas ir portabilus, o pakrautu akumuliatoriumi galima skenuoti net 6 val. be įkrovimo, tad 3D struktūrizuotos šviesos skenavimo paslaugas galime teikti bet kurioje Jūsų pasirinktoje vietoje, net ir nesant elektros šaltiniui. Artec struktūrizuotos šviesos skeneriu taip pat galima skenuoti žmones, siekiant sukurti jų tobulas sumažintas kopijas. Šis skeneris nenaudoja lazerio spindulių, tad paslauga yra visiškai saugi naudoti žmonių skenavimui, o taip pat ir negyvus objektus.

3D preciziškas lazerinis skenavimas

Kadangi produktai ir jų detalės nuolat tampa vis sudėtingesni bei rinkoje daugėja netaisyklingų formų objektų, tad labai svarbu kreivalinijinių objektų paviršius nuskenuoti preciziškai, jų neliečiant. Todėl objektams, kurių dydis neviršija 600x600x400 mm, mes siūlome ypač tikslaus 3D lazerinio skenavimo paslaugą. Šis Nikon skeneris užtikrina matavimų tikslumą, greitį bei gautų rezultatų kokybę, sumaniai pritaikant lazerio parametrus kiekvieno išmatuoto taško realiu laiku. Įvairius gaminio medžiagų ir jų mišinių paviršius, apdailas, spalvas ir linkius galima išmatuoti efektyviau be inžinieriaus įsikišimo ar rankinio valdymo. Turimo lazerinio skenerio Nikon pagalba užtikriname tikslius matavimus su 3 µm ir mažesne paklaida. Tai ženkliai tiksliau, nei gali užtikrinti pats tiksliausias 3D metalų spausdintuvas, kurio vieno sluoksnio minimalus storis yra 20 μm. Šiuo lazeriu galime skaitmenizuoti net ir labai blizgius paviršius, kurių nepageidaujami atspindžiai neutralizuojami pažangios programinės įrangos filtro pagalba.

3D koordinačių matavimas

Teikdami koordinačių matavimo ir matmenų patikros paslaugą, mes sujungiame ir naudojame kontaktinius ir nekontaktinius jutiklius bei galime atlikti iki 600 x 600 x 400 mm dydžio objektų koordinačių matavimą su 3 µm ir mažesne paklaida. Įvairūs Nikon įrangos jutikliai gali būti pakeisti labai greitai tam, kad įvertinti ir sujungti geometrinius bei paviršiaus matmenis į vieną patikros objektą. Koordinačių matavimo paslaugos apima pramoninės serijinės gamybos grupinius gaminių matavimus, apvalumų matavimus, paviršiaus užbaigimo matavimus, matavimus, paremtus CAD modeliu, SPC ir procesų galimybių studijas.

Susisiekite

Pageidaujama gaminio medžiaga:
PA2200 – poliamidas, nailonas (baltas plastikas)Ti6Al4V – titanasMP1 – kobaltas chromasABS – plastikasPLA – plastikasSpalvotas gipsasHigh speed steal – įrankinis plienas

Priedas (iki 25 MB)

Jeigu nurodėte teisingus kontaktinius duomenis atsakymą gausite per 8 darbo valandas.