Marmuras yra organinės kilmės uoliena. Nuosėdinėse uolienose žemės gelmėje, veikiant aukštai temperatūrai ir slėgiui, iš klinčių, kalkakmenio ir dolomito formavosi nauji kalcito kristalai, sudarydami vientisą uolieną. Grynas marmuras yra baltas. Didelę marmuro spalvų įvairovę suformavo į kalcitą įsiskverbusios priemaišos.
Marmuras lengvai absorbuoja drėgmę ir skysčius. Jis jautrus šaltam klimatui, ultravioletiniams spinduliams, taip pat įbrėžimams, rūgštims. Jų veikiami marmuro gaminiai praranda poliravimo suteikiamą efektą, nublunka, atsiranda įtrūkimų. Naudojant marmurą interjere, jis paprastai impregnuojamas – tai apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio.

Šalia natūralaus akmens, pramonėje taip pat naudojamas dirbtinis marmuras ir granitas. Tačiau jų meno kūrinių gamyboje nenaudojame, nes dirbame išskirtinai su natūraliomis medžiagomis. Mes klientams siūlome Crema Marfil, Bianco Carrara, Emperador ir Botticino Clasico marmurą, tačiau klientui pageidavus, galime frezuoti ir iš bet kokio kito marmuro.

 

Susisiekite

Pageidaujama gaminio medžiaga:
PA2200 – poliamidas, nailonas (baltas plastikas)Ti6Al4V – titanasMP1 – kobaltas chromasABS – plastikasPLA – plastikasSpalvotas gipsasHigh speed steal – įrankinis plienas

Priedas (iki 25 MB)

Jeigu nurodėte teisingus kontaktinius duomenis atsakymą gausite per 8 darbo valandas.