Mediena yra gamtinis produktas, naudojamas daugelyje sričių. Ji gana lengvai apdorojama, turi gerų, išskirtinių savybių. Kiekviena medienos rūšis yra skirtingo kietumo bei tankio, taip pat išvaizdos, tekstūros. Skulptūroms skobti dažniausiai naudojamas medžio masyvas, tačiau taip jos yra linkusios skilinėti ir trūkinėti. Todėl gamyboje mes naudojame klijuotą medieną. Naudojant frezavimo technologiją, mes Jums galime pagaminti įvairias skulptūras, biustus, torsus, interjero ir eksterjero detales, herbus, bet kokias medines detales ir daugelį kitų gaminių. Skulptūras paprastai gaminame iš beržo, uosio, ąžuolo, buko bei raudonmedžio, tačiau, klientui pageidaujant, galime pagaminti dirbinius ir iš egzotiškų rūšių medienos, tokios kaip tikmedis ir juodmedis. Tiesa, tokiu atveju užsakymo vykdymas užtrunka ilgiau.

 

Konkrečiam dirbiniui mediena parenkama, atsižvelgiant į savitas jos savybes:

Beržas. Šio medžio mediena yra minkšta, vidutiniškai sunki, gan tvirta, elastinga, lengvai apdorojama, tačiau ne itin atspari atmosferiniams pokyčiams.

Uosis. Šio medžio mediena yra labai kieta, smulki, elastinga, sunkiai apdorojama, nejautri drėgmei.

Ąžuolas. Šio medžio mediena yra labai kieta, smulki, tanki, tvirta, bet elastinga, ilgaamžė, lengvai apdorojama.

Bukas. Šio medžio mediena yra labai kieta, smulki, tanki ir tvirta, lengvai apdorojama.

Raudonmedis. Šio medžio mediena yra kieta, gana lengvai apdorojama, atspari drėgmei.

Susisiekite

Pageidaujama gaminio medžiaga:
PA2200 – poliamidas, nailonas (baltas plastikas)Ti6Al4V – titanasMP1 – kobaltas chromasABS – plastikasPLA – plastikasSpalvotas gipsasHigh speed steal – įrankinis plienas

Priedas (iki 25 MB)

Jeigu nurodėte teisingus kontaktinius duomenis atsakymą gausite per 8 darbo valandas.