Frezavimas iš plastiko

Plastikas, plastmasė – tai chemiškai atspari, nekenksminga sveikatai polimerinė medžiaga, kuri yra nelaidi elektrai bei blogas šilumos laidininkas. Gaminiai iš plastiko formuojami, kai medžiaga yra plastiška (dažniausiai 160−250 °C temperatūroje). Plastikų savybės yra labai įvairios, kadangi priklauso nuo polimero savybių. Chemiškai modifikuojant polimerus bei jungiant jų mišinius ar pridedant užpildų, polimerų savybes iš dalies galima keisti.

Mes klientams siūlome frezavimo paslaugas iš ABS, akrilo, polikarbonato, nailono ir kitų plastikų.

Frezavimas iš putplasčio

Polistireninis putplastis (EPS, angl. Expanded Polystyrene) – termoizoliacinė medžiaga, kurią sudaro 98 proc. oro ir 2 proc. polistireno. Pagrindinės polistireninio putplasčio sudėtinės medžiagos – stirolas ir pentanas – yra angliavandeniliai, gaunami iš naftos. Ši medžiaga yra plačiausiai naudojama kaip ekonomiškai efektyvi termoizoliacija pastatų šiltinimui, interjero ar eksterjero dekoravimui, tūrinių elementų formavimui, pramonės gaminių, medikamentų bei maisto produktų pakuočių gamybai ir kt. Taip pat dėl nedidelės kainos ji gali būti puiki medžiaga tam tikrų skulptūrų prototipų, apsaugų transportavimui gamybai.

Susisiekite

Pageidaujama gaminio medžiaga:
PA2200 – poliamidas, nailonas (baltas plastikas)Ti6Al4V – titanasMP1 – kobaltas chromasABS – plastikasPLA – plastikasSpalvotas gipsasHigh speed steal – įrankinis plienas

Priedas (iki 25 MB)

Jeigu nurodėte teisingus kontaktinius duomenis atsakymą gausite per 8 darbo valandas.