Smart Factory komanda dalijasi išskirtinio užsakymo sėkme. Šįkart naudojamos naujausios technologijos su kaupu pateisino aktyviam sportui skirto bato formos papuošalą – pakabuką užsakiusio kliento lūkesčius. Smart Factory specialistai neslepia, kad užsakymas buvo specifinis, gaminys vėliau turėjo būti liejamas iš sidabro ir komercializuojamas.

Pasak įmonės atstovų, pirmiausiai svarstyta frezavimo iš aliuminio galimybė, kurią teko atmesti dėl mažų matmenų apdirbimo specifikos. Graviravimai, itin smulkių detalių korekcijos ypač atsispindėtų vertinant resursus ir ženkliai pabrangintų galutinį gaminį.

Dėl šių priežasčių Smart Factory nusprendė priimti iššūkį ir užsakymą įvykdyti kitaip nei įprasta. Gaminys sukurtas iš titano, panaudojant vieną inovatyviausių adityvinės gamybos technologijų – DMLS (angl. direct metal laser sintering) – tiesioginį lazerinį metalo sukepinimą.

Rezultatas nudžiugino: batuko formą pavyko atkurti idealiai, tikslių matmenų, preciziškai. Klientas pagal šią formą pasigamino silikoninę liejimo formą ir savo gaminius liejo iš sidabro.

Smart Factory specialistai patvirtina, jog 3D spausdinimas visuomet išplečia gamybos galimybes. Panaudojant šią technologiją net ir netikėčiausiais atvejais gaunamas itin profesionalus, puikios kokybės rezultatas. Šiuo konkrečiu atveju, drąsus sprendimo pritaikymas lėmė, jog užsakymas atliktas naudingiau kainos, kokybės ir laiko atžvilgiu.

Daugiau apie gaminį: https://vvinco.com/