2017 metų balandžio 24 – 28 dienomis Smart Factory komanda lankėsi parodoje Hannover 2017, kuri aprėpia naujausias technologijas ir pagrindines pramonės sritis – nuo mokslinių tyrimų ir plėtros, pramonės automatizacijos, IT iki pramoninių dalių tiekimo, gamybos technologijų ir paslaugų, energijos ir mobilumo technologijų. Organizatoriai siūlė pasinaudoti Hannover 2017 parodos sukaupta sinergija bei dalyvauti populiariausioje ir geriausiai žinomoje pasaulio pramonės parodoje.

Pagrindinė Hannover 2017 parodos tema perteikia aiškią žinią tiek dalyviams, tiek lankytojams: bandomasis etapas baigėsi ir integruota pramonė pradėjo užtikrinti grįžtamąją grąžą. Šioje parodoje buvo pateikti atsakymai į pramonei aktualius klausimus apie pridėtinę vertę įmonei bei „corobots“ naudojimo pelningumą.

Hannover 2017 parodoje buvo plačiai aptarta ketvirta pramonės revoliucija (angl. Industrie 4.0) bei dabartinė tendencija automatizavimas ir duomenų mainai gamybos technologijose. Pateikdami daugiau nei 500 konkrečių pavyzdžių, organizatoriai įrodė, kaip greitai gamybinės įmonės ketina gamybą paversti skaitmenizuota. Parodoje buvo siūloma apsilankyti daugiau nei 30 tarptautinių renginių, susijusių su ketvirta pramonės revoliucija, kurie leido atskleisti 2017 metais prognozuojamą didžiulį ketvirtos pramonės revoliucijos potencialą.

Parodoje buvo galima užmegzti daugiau negu 5,6 mln. kontaktų iš viso pasaulio, taip pat dalyvavo daugiau nei 6,500 dalyvių. Hannover 2017 parodoje Smart Factory komanda dalyviams pristatė visas siūlomas ir teikiamas paslaugas: atvirkštinę inžineriją (angl. Reverse Engineering), 3D skaitmenizavimą, 3D modeliavimą, 3D spausdinimą iš titano ir plastikų bei matavimų ir kokybės vertinimo laboratorijos teikiamus privalumus. Dalyviai buvo sužavėti Smart Factory pristatoma technika, aukšta paslaugų kokybe bei ypač pramoninio mikro-kompiuterinio tomografo (µCT) privalumais. Taip pat šios komandiruotės metu Smart Factory komanda aplankė keletą savo partnerių, esančių Vokietijoje.

Džiaugiamės sudalyvavę Hannover 2017 parodoje bei aplankę savo verslo partnerius. Dėkojame visiems už produktyvius susitikimus!