bty

Balandžio mėnesį Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas tradiciškai organizuoja jau trečią kartą vykstantį renginį „Inžinierių dienos“. Balandžio 17 d. „Smart factory“ pardavimų inžinierius Dovydas Šimatonis susirinkusiems dalyviams skaitė viešą paskaitą tema „Adityvinė gamyba = pramonės perversmas“.

Renginio metu D. Šimatonis pristatė įmonės veiklas, papasakojo apie pagrindinius adityvinės gamybos principus ir taikomas technologijas, privalumus, ekonomines perspektyvas bei panaudojimo sritis, kurios apima: medicinos, aviacijos, statybos bei karinę pramonę. D. Šimatonis savo pranešimo metu užsiminė, kad, kaip ir bet kuri kita gamybos sritis, taip ir adityvinės gamybos technologijos nuolat tobulėja – 2019 metų pradžioje rinką turėtų pasiekti 4 D spausdintuvai. Jais bus galima atspausdinti medžiagas, kurios laiko intervale keis savo savybes ar formą, pvz., išsirinks arba susirinks.

 „Inžinierių dienų“ renginiai kviečia studentus, Klaipėdos miesto gyventojus ir svečius susipažinti su naujausiomis technologijomis ir inžineriniais išradimais. Renginių ciklo metu organizuojamos paskaitos, specialistai ir įmonių atstovai skaito pranešimus, sudaromos galimybės praktiškai susipažinti su naujausiais išradimais.