UAB „Smart Factory“ dalyvavo 2015 metų rugsėjo 22 – 25 dienomis Diuseldorfe vykusioje Tarptautinėje įrankių gamybos, jų projektavimo ir jų panaudojimo parodoje – EuroMold 2015, kurioje dalyvavo 453 įmonės, o apsilankė net 11160 lankytojų.

Parodos metu užmezgėme daug naujų ir naudingų kontaktų, kadangi, vertinant visus parodos lankytojus, parodoje apsilankė net 16 proc. generalinių įmonių direktorių, beveik 14 proc. įmonių savininkų, apie 10 proc. projektų vadovų ir 5 proc. vadovaujamų grupių lyderių.

UAB „Smart Factory“ vadovų, inžinierių ir pardavimų vadybininkų komanda parodos lankytojams pristatė Stepono Dariaus ir Stasio Girėno legendinio vienmotorio lėktuvo LITUANICA, kuriuo sėkmingai perskrido Atlanto vandenyną, tačiau neaiškiomis aplinkybėmis sudužo, iki galutinio tikslo (Kauno) belikus mažiau kaip dešimtadaliui kelio, variklio kopiją, pagamintą, naudojant DMLS, SLS ir InkJet spausdinimo technologijas (mastelis 1:2). Šiuo eksponatu pristatyta ne tik naujausios 3D spausdinimo ir skirtingų technologijų kombinavimo galimybės, bet ir neįkainojama Lietuvos aviacijos istorija, kuri be galo domina užsieniečius.

WP_20150303_18_33_37_Cinemagraph_export

Didelio susidomėjimo sulaukė ir pagal unikalius projektus pagaminti žmonių biustai, kurie reprezentavo skirtingas spausdinimo technologijas. Pristatyta moters biustas, pagamintas iš titano, naudojant adityvinės gamybos technologiją, realaus dydžio stilizuotas merginos veidas su plunksnų fragmentais, pagamintas, naudojant SLS 3D spausdinimo technologiją, bei realaus dydžio vaikino veidas su katedros tekstūra vidinėje pusėje, pagamintas naudojant InkJet 3D spausdinimo technologiją. Biustai nuskenuoti 3D struktūriniu šviesos skeneriu bei stilizuoti menininko.

WP_20150303_18_29_41_Pro

Džiaugiamės dalyvavę šioje parodoje bei pasiektais rezultatais. Dėkojame visiems, apsilankiusiems mūsų stende!