2016 metų lapkričio 15 – 18 dienomis Smart Factory vadovų, inžinierių ir pardavimų vadybininkų komanda dalyvavo tarptautinėje naujos kartos gamybos technologijų parodoje FormNext 2016, kuri vyko Frankfurte.

Šioje parodoje Smart Factory pristatė Matavimų ir kokybės vertinimo laboratoriją bei kokybės kontrolės paslaugas. Lankytojai buvo sužavėti turima technika, aukšta paslaugų kokybe bei ypač pramoninio mikro-kompiuterinio tomografo (µCT) bei 3D koordinačių matavimo mašinos (CMM) privalumais, kurių tikslumas yra mažesnis negu 7 µm. Ši informacija lankytojams ir dalyviams buvo perteikiama inžinierių sukurta vaizdine medžiaga apie µCT galimybes bei atliktais Case Studies. Ypač daug susidomėjimo sulaukė atvirkštinės inžinerijos (angl. Reverse Engineering) paslaugos, kurios įgalina atkurti bet kokio žmogaus sukurto daikto (gaminio) konstrukcinius sprendimus, turint to daikto (gaminio) pavyzdį.

matavimai-kokybes-vertinimas-5

Smart Factory turimi eksponatai atskleidė 3D spausdinimo paslaugų galimybes. Buvo pristatytas sumodeliuotas ir atspausdintas žmogaus širdies modelis. Šiam modeliui sumodeliuoti buvo atlikta paciento širdies rekonstrukcija pagal turimus širdies duomenis. Taip pat didelio lankytojų susidomėjimo sulaukė parodos lankytojams pristatytas Stepono Dariaus ir Stasio Girėno legendinio vienmotorio lėktuvo LITUANICA, kuriuo 1933 m. sėkmingai perskrido Atlanto vandenyną, variklio kopija, pagaminta, naudojant DMLS, SLS ir InkJet spausdinimo technologijas (mastelis 1:2). Šiuo eksponatu pristatyta ne tik naujausios 3D spausdinimo ir skirtingų technologijų kombinavimo galimybės, bet ir neįkainojama Lietuvos aviacijos istorija, kuri be galo domina užsieniečius. Meistriškas inžinierių ir maketuotojų žinias bei patirtį atskleidė originalus realaus dydžio vaikino baltas biustas su katedros tekstūra vidinėje pusėje, pagamintas, naudojant InkJet 3D spausdinimo technologiją.

Smart Factory komanda taip pat pasisėmė daug naujos informacijos, susipažino su naujausiomis technologijomis, dalyvavo pristatymuose, kadangi šioje parodoje dalyvavo 307 įmonės, tokios kaip EOS, Stratasys, SLM Solutions, HP, TRUMPF, Concept Laser, CNC Speedform, Siemens ir kt., bei apsilankė net 13384 lankytojų iš įvairiausių pramonės sričių. Verta pažymėti, kad net 44 proc. parodos lankytojų atvyko iš užsienio, siekdami įgauti naujų žinių.

Į Lietuvą grįžome patobulėję, pasisėmę naujų žinių ir susipažinę su naujais šios srities profesionalais. Taip pat norime padėkoti visiems lankytojams, apsilankiusiems mūsų stende, o ypač lietuviams!

Kviečiame pažvelgti į parodos FormNext 2016 akimirkas:

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *