2016 m. gruodžio 15 d. vyko Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) organizuojamas bei Verslo žinių aprašytas renginys „BŪK KITOKS“, kuriame Smart Factory buvo pakviesti skaityti pranešimą 3D spausdinimo tema. Kadangi pasaulinė statistika rodo, kad beveik kas antras naujas produktas, pasiekęs rinką, patiria nesėkmę, tad organizatoriai siekė atskleisti, kam reikia būti pasiruošus, kuriant produkto inovacijas, apie ką reikia pagalvoti, kad kuriami produktai būtų ekonomiškai sėkmingi.
Renginyje savo srities ekspertai dalinosi įžvalgomis ir patirtimi apie tai, kiek kainuoja produkto inovacijos, kaip vyksta naujų materialinių ir intelektinių produktų kūrimas, kokie pagrindiniai iššūkiai laukia ne tik kūrybos procese, bet ir rinkoje. Dar svarbiau – buvo kalbama apie galimus sprendimus, valstybės paramos vaidmenį, sėkmės receptus ir galimybes verslui bendradarbiaujant su mokslo institucijomis.
Smart Factory komanda pristatė temą „3D spausdinimas prototipų ir galutinių detalių gamybos procese“, kuria norėjo supažindinti smulkiojo ir vidutinio verslo atstovus su 3D spausdinimo galimybėmis bei panaudojimu, atskleisti naujausias 3D spausdinimo technologijas, pateikti pavyzdžių bei pristatyti 3D technologijas, kurios yra neatsiejamos nuo 3D spausdinimo, tokios kaip 3D skaitmenizavimas, 3D modeliavimas, CNC frezavimas, matavimai ir kokybės kontrolė bei viską apjungianti atvirkštinė inžinerija.

MITA 2016
Džiaugiamės 3D spausdinimo susidomėjimu po renginio bei dėkojame organizatoriams, kad galėjome prisidėti prie švietėjiškos veiklos verslo sektoriuje.

MITA2 2016