UAB „Smart factory“ gruodžio 4–5 dienomis dalyvavo pirmą kartą Lietuvoje vykusiame Vilniaus inovacijų forume „Innovation Drift“. Įmonė mokslo ir technologijų parodos metu visuomenei ir verslo atstovams pristatė žmogaus kūno ir kitų realių objektų skaitmenizavimo galimybes, 3D skanavimo technologijos panaudojimą antikvarinių gaminių atkūrimui trimatėje erdvėje. Renginio metu lankytojai susipažino su žmogaus kūno išorinio skaitmenizavimo procesu, galėjo pamatyti jau pagamintas žmonių skulptūras, interjero elementus, 3D spausdinimo pavyzdžius.
Pirmą kartą Lietuvoje vykęs Vilniaus inovacijų forumas – oficialus mūsų šalies pirmininkavimo ES Tarybai renginys, kuriame susirinko per 600 dalyvių iš viso pasaulio. Renginyje dalyvavo inovacijų ekspertai, verslo lyderiai, politikai ir akademinės bendruomenės atstovai. Tai tarptautinis renginys, skirtas sukurti aukšto lygio diskusijų platformą inovacijų ir mokslinių tyrimų tema, siekiant atkreipti dėmesį į Europinius iššūkius, kurie susiję su ekonomikos augimu ir naujų darbo vietų kūrimu.

Šį forumą organizavo Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra. Renginį globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Daugiau informacijos apie šį inovacijų forumą: http://www.vif2013.com/