Sparčiosios ir išmaniosios gamybos pritaikymo spektras yra labai platus. UAB „Smart Factory“ kuriami, projektuojami ir gaminami didelės pridėtinės vertės, unikalūs produktai, lengvai pritaikomi medicinoje, pramonėje, interjere.
UAB „Smart Factory“ veiklos pagrindinis akcentas yra unikali šiuolaikinių technologijų, skirtų virtualių objektų materializavimui, sintezė. Įmonė disponuoja tiek adityvinės (3D spausdinimas), tiek subtraktyvinės (CNC frezavimo sistema) gamybos technologijomis. Dviejų materializavimo technologijų naudojimas klientams suteikia galimybę rinktis iš itin plataus medžiagų spektro ir leidžia materializuoti bet kokią idėją.
Sparčioji ir išmanioji gamyba yra grindžiama keturiomis technologijomis:

  • Realybės (žmonių, daiktų, statinių ir objektų) skaitmenizavimas trimatėje erdvėje;
  • Virtualių objektų kompiuterinis modeliavimas;
  • Virtualių objektų materializavimas kompiuteriu valdomomis gamybinėmis priemonėmis. Virtualūs objektai gaminami juos frezuojant, pjaustant (subtraktyvi gamyba) ar 3D spausdinimo būdu liejant medžiagų sluoksnį prie sluoksnio (adityvinė gamyba);
  • Materializuotų objektų apdaila.

Priklausomai nuo užsakymo pobūdžio, yra naudojamos viena ar kelios iš aukščiau išvardintų technologijų.
Viena iš didžiausio susidomėjimo sulaukusių UAB „Smart Factory“ produktų yra unikalios žmonių biustų ir torsų kopijos pasirinktoje medžiagoje. Sukurti žmogaus skulptūrą, priklausomai nuo jos apimties, pozos, medžiagos trunka nuo 8 iki 24 darbo valandų. Skulptūros kūrimas susideda iš techninių ir meninių darbo etapų. Techninis darbas – tai kūno paviršiaus skaitmenizavimas, iš dalies – gauto virtualaus atvaizdo modeliavimas bei materializavimas. Meninis darbas apima žmogaus parengimą skenavimui (tinkamos išraiškos, pozos suformavimą), iš dalies – gauto virtualaus atvaizdo modeliavimą bei skulptūros apdailą. Apdailos metu ne tik šlifuojami ir/ar poliruojami paviršiai. Medis papildomai vaškuojamas, aliejuojamas ar lakuojamos, siekiant išgauti pageidaujamą paviršiaus faktūrą ir spalvą. Be to, skulptoriaus ranka atliekamas specifinių žmogaus bruožų paryškinimas, siekiant geriau išreikšti jo unikalumą. UAB „Smart Factory“ atkuria žmogaus kūno formas ir jo bruožus 0,3 mm tikslumu, tačiau kartais prireikia kai ką pakoreguoti (pavyzdžiui, kliento pageidavimu atlikti korekciją ar virtualiai pajauninti nuskenuotą atvaizdą).
Skaitmenizuotų objektų materializavimas galimas marmure, medyje, metale, plastike.

Priedas (iki 25 MB)

Jeigu nurodėte teisingus kontaktinius duomenis atsakymą gausite per 8 darbo valandas.